Музей Майдану27 червня 2018 р. У Києві відбувся етап 2 зібрання журі, щоб вирішити результат конкурсу Музею Майдану.

Команда за переможцем - Kleihues + Kleihues Gesellschaft von Architekten mbH, Берлін / Німеччина. Всі проекти публікуються в розділі результати на цьому веб-сайті.

Крім того, була виставка з 13 липня по 13 серпня 2018 року в Палаці архітекторів у Києві з усіма музейними проектами першого та другого етапів конкурсу. Зацікавлені сторони можуть відвідати виставку.
Будь ласка, дивіться також maidan.competition на facebook.

Майдан Меморіал19-20 лютого 2018 р. в Києві відбулося засідання членів журі, щоб обрати проект переможець в номінаціії меморіал та вибрати 6 бюро з 12-ти для подальшої участі в Стадії 2 музейного конкурсу.

Команда, яка отримала призове місце в меморіальному конкурсі - MIstudio, Львів (Україна) / Роттердам (Нідерланди). Рішення журі стосовно 1-ї премії було одностайним.

20 лютого, незабаром після прийняття рішення про результати меморіального конкурсу, 3 проекти-призери були представлені президенту України Петру Порошенко. 6 березня 2018 року проект переможець меморіалу було представлено на публічному заході одним із авторів. Дизайн стане основою подальшого розвитку дизайну музею на 2-му етапі змагань.
Мета конкурсу
відібрати найкращу проектну пропозицію за процедурою конкурсу для реалізації
залучити кращих проектувальників різних країн з огляду на світовий масштаб подій Майдану
врахувати попередні напрацювання у сфері меморіалізації і музеєфікації подій Революції Гідності та порушити питання осмислення майбутнього України засобами архітектури та монументального мистецтва
Завдання конкурсу
розробити проектну пропозицію меморіального простору на вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні
розробити проектну пропозицію будівлі Музею Революції Гідності, що має включати музейну та культурно-просвітницьку функції
розробити громадський простір як складову меморіально-музейного комплексу
територія проектуванняТериторія проектування розташована в центральній частині міста Києва в Печерському та Шевченківському районах.
Місце розташування меморіально-музейного комплексу розміщено безпосередньо на території подій Революції Гідності - на Алеї Героїв Небесної Сотні.

Алея Героїв Небесної Сотні - головне місце меморіалізації трагічних подій Революції Гідності. Розташування ділянки на пагорбі Алеї Героїв Небесної Сотні є символічним, тому що під час бойових дій Революції Гідності фактично неозброєні протестувальники йшли з низинної місцевості вул. Хрещатик на штурм «висоти» проти озброєних вогнепальною зброєю силовиків. Алея Героїв Небесної Сотні стала українською Голгофою. Споруда Музею на пагорбі має символізувати перемогу добра, воскресіння після смерті.
Територія ГідностіКонкурс "Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності" базується на результатах конкурсу "Територія Гідності".