Музей Майдану27 червня 2018 р. У Києві відбувся етап 2 зібрання журі, щоб вирішити результат конкурсу Музею Майдану.

Команда за переможцем - Kleihues + Kleihues Gesellschaft von Architekten mbH, Берлін / Німеччина. Всі проекти публікуються в розділі результати на цьому веб-сайті.

Крім того, була виставка з 13 липня по 13 серпня 2018 року в Палаці архітекторів у Києві з усіма музейними проектами першого та другого етапів конкурсу. Зацікавлені сторони можуть відвідати виставку.
Будь ласка, дивіться також maidan.competition на facebook.

Майдан Меморіал19-20 лютого 2018 р. в Києві відбулося засідання членів журі, щоб обрати проект переможець в номінаціії меморіал та вибрати 6 бюро з 12-ти для подальшої участі в Стадії 2 музейного конкурсу.

Команда, яка отримала призове місце в меморіальному конкурсі - MIstudio, Львів (Україна) / Роттердам (Нідерланди). Рішення журі стосовно 1-ї премії було одностайним.

20 лютого, незабаром після прийняття рішення про результати меморіального конкурсу, 3 проекти-призери були представлені президенту України Петру Порошенко. 6 березня 2018 року проект переможець меморіалу було представлено на публічному заході одним із авторів. Дизайн стане основою подальшого розвитку дизайну музею на 2-му етапі змагань.
Територія ГідностіКонкурс "Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності" базується на результатах конкурсу "Територія Гідності".